Kurumsal

Kurumsal

Firmamız 2001 yılında kurumsal haberleşme sektörüne hizmet vermeyi hedef alarak kurulmuştur. Daha kurulduğu yılda, başarı iş teslimleriyle adını duyurmuş, ardından Türkiye'nin tanınmış üniversitelerine, hastanelerine ve sanayi tesislerine kurumsal iletişim sistemleri kurmuştur. Özel sektörde ise her ölçekte firmaya Başta telefon santrali ve  çağrı merkezleri olmak üzere çeşitli projelerin satışını ve kurulumunu yapmıştır.

Hedefimiz günümüz itiyaçları ve yeni teknolojiler dorultusunda müşterilerimze en yenilikçi ve sürdürülebilir projeleri sunmak ve uygulamaya geçirmektir.

Kurucumuz Hakkında

Bülent Tülek

Bülent Tülek
İTÜ Elektrik Fakültesi
Elektrik Mühendisi

1991 yılında Kurumsal Alcatel Teletaş'a telefon santrallerinin satış mühendisi olarak başladığı kurumsal haberleşme sektöründe halen hizmet vermeye devam ediyor.

Sektöre bulunduğu uzun süre içinde özel haberleşme sistemlerindeki değişim ve yenilikleri anında müşterilere sunulması, gelişen teknolojinin en faydalı ve verimli bir şekilde son kullanıcıya aktarılması için seferber olmuştur.

Günümüzde IP temelli telefon santralleri, çağrı merkezi sistemleri, görüntülü görüşme sistemleri, voice recorder, call center analyzer, webcam kayıt çözümü, özelleştirilmiş crm çözümleri, chatbot ve bunlara bağlı çevre ürünlerini en doğru bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.