Firmamız Hakkında

Kurucumuz Sn. Bülent TÜLEK'in, 1991 yılında Alcatel telefon santrallerinin satış mühendisi olarak girdiği kurumsal haberleşme sektöründe halen hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Firmamız daha kurulduğu yılın 3. çeyreğinde devlet dairelerine başarıyla iş teslimleriyle adını duyurmuş, ardından Türkiye'nin tanınmış üniversitelerine, hastanelerine ve sanayi tesislerine kurumsal iletişim sistemleri kurmuştur. Özel sektörde ise her ölçekte firmaya Alcatel telefon santrali ve çağrı merkezlerinin satışını ve kurulumunu yapmıştır. Sektörün güçlenip, bilgi ve tecrübenin en iyi şekilde paylaşılması adına düzenlenen Alcatel Telefon Santrali bayilerlerinin organizasyonunu yönetmiştir. Sektöre bulunduğu uzun süre içinde özel haberleşme sistemlerindeki değişim ve yenilikleri anında müşterilerine uygulamış, sektör ile ilgili dünyadaki son teknolojileri ülkemize en hızlı şekilde getirmiştir. Gelişen teknolojinin en faydalı ve verimli bir şekilde son kullanıcıya aktarılması için seferber olmuştur.

 

Günümüzde IP temelli telefon santralleri, çağrı merkezi sistemleri ve bunlara bağlı çevre ürünlerini en doğru bir şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Bülent Tülek

Bülent Tülek

İTÜ Elektrik Fakültesi

Elektrik Mühendisi

 

Tefken İnşaat A.Ş. Türkiye Elektrik Kurumu / Elektrik Mühendisi

Nortel Netaş Telekomünikasyon A.Ş. / Sistem Mühendisi

Alcatel – Teletaş A.Ş.  / Satış Mühendisi

Alcatel – Teletaş A.Ş.  / Satış Müdürü ve Bayi Kanalı Yöneticisi

Türev Bilişim ve İletişim Ltd. Şti. - Yönetici, Kurucu

Ankara Sigorta
Bimeks
Gühring Takım
Hobi Kozmetik
İstanbul Büyükşehir Belediyesi
İstanbul Üniversitesi
İGDAŞ
İnterspor
Polisan Holding
Punto Halıcılık
Rekabet Kurumu
UPS Kargo
YDA İnşaat

Telefon numaranızı bırakın; "sizi biz arayalım"2nAudio CodesAlcatel LucentDinstarFoniva TelekomGenesysGrandstreamNobilisSaphiraSennheiserVoip TelekomXspeechYealink