Sayısal Telefonlar

Türev Bilişim; Alcatel Lucent yetkili satıcısıdır.

Alcatel Lucent Sayısal Telefonlar

Alcatel Lucent 9 Serisi masaüstü telefonları özellikle iş süreçlerinizi kolaylaştırarak, iletişiminizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Bu amaca uygun çok sayıda özelliği içinde barındırır: Bu ürün grubu, ses kaynağı ne olursa olsun iletişimdeki olası gürültüyü ortadan kaldırmak üzere tasarlanmıştır. Ahizeyi yerinden kaldırmaksızın sesi dışarı aktararak bir grubun konuşmayı dinlemesini sağlarken; kulaklık özelliğinden hoparlör (hands-free) özelliğine rahatça ve otomatik olarak aktarım sağlanır. Alcatel Lucent 4029 ve 4039 sayısal telefonları; kulaklık, ek hoparlör veya telekonferans sisteminin kullanımı için tümleşik bir ses bağlantı noktasına sahiptir.

 

Alcatel Lucent 9 Serisi Sayısal Telefonlar sizi ses deneyimi, estetik, ergonomi, iletişim verimliliği ve müşteri hizmetleri anlamında yepyeni bir boyuta taşıyor. Bu gelişmiş ürün grubu Alcatel Lucent OmniPCX iletişim sunucularının ödüllerle tescilli gücünü, gelişmiş özellik yelpazesiyle daha kolay ulaşılabilir hale getiriyor. Alcatel Lucent 9 Serisi size en iyi ses kalitesini sunar. Serinin terminalleri akustik yankı iptali, hoparlörden (hands-free) konuşabilme özelliklerine sahiptir ve dinleme konforunu yeni bir seviyeye çıkarır. Telefonların akıllı seçenek tuşu fonksiyonları ekranda görüntülenen işlevler ile çağrı içeriğine göre değişir. Kolay anlaşılır simgeler sayesinde sistemin özenle hazırlanan eşsiz özelliklerini rahatça kullanmak mümkündür. Telefonların yüksek çözünürlüklü, açısı ayarlanabilir grafik ekranları da ayrıca kullanım rahatlığını artırır.

 

Gelişmiş Navigasyon Yön Tuşu: Ekranın rahat kullanımı için tasarlanmış navigasyon tuşu ile telefon işlevleri arasında kolayca geçiş yapabilir ve Alcatel Lucent sisteminin çoğu özelliğine hızlı erişim sağlarsınız.

 

Gelişmiş Tuş Takımı ve Alfabetik Klavye: Tek bir tuşa dokunarak posta kutularına ya da telefon rehberlerine doğrudan erişebilir, kolayca tekrar arama yapabilir ya da terminalden yardım isteyebilirsiniz. Kullanıcılar için kolay ve anlaşılır olması amacıyla ses kontrol işlevlerinin idaresi yukarıda söz edilen sistem işlev tuşlarından ayrı tasarlanmıştır. (hoparlör ses seviyesi kontrolü, eller serbest ses kontrolü, sessiz, vb.) Alcatel Lucent 4029, 4039 sayısal setler, isme göre aramayı mümkün hale getiren, şirket telefon rehberine ve mesaj servislerine erişim sağlayan bütünleşik alfabetik bir klavye ile donatılmıştır.

 

Ekran: Alcatel Lucent 9 Serisi geniş ve açısı ayarlanabilir ekranında zengin görsel bilgiler sunar. Ekran çeşitleri, ürün modeline göre 20 karakterli tek satırlı ekrandan, ayarlanabilir 4 ton gri renkli grafik ekranlara kadar uzanır. Kolay anlaşılan simgelerin yardımıyla bir çağrının durumunu belirlemek basittir. Bu telefonların dinamik seçenek tuşu işlevleri ekranda görüntülenen işlevler ile çağrı içeriğine göre değişir. Aktif iletişim modunda çağrı işleme özellikleri görüntülenir. Bu yüzden doğru zamanda doğru özellik daima parmaklarınızın ucundadır. Daha fazla özelleştirilmiş kullanım için ise programlanabilir ek tuşlar oluşturulabiliniz.

Satışa hazır güncel Alcatel Lucent Sayısal Telefon modelleri

Alcatel Lucent 4019, Alcatel Lucent 4029, Alcatel Lucent 4039

Alcatel Lucent Sayısal Telefonlar

BİZE ULAŞIN

Telefon numaranızı bırakın; "sizi biz arayalım"2nAudio CodesAlcatel LucentDinstarFoniva TelekomGenesysGrandstreamNobilisSaphiraSennheiserVoip TelekomXspeechYealink